Zapraszamy na kursy niemieckiego dla firm!

 

A kto prowadzi?

Osoby bilingwalne (dwujęzyczne). Wychodzimy z założenia, że takie osoby mają najlepsze podstawy do nauczania języków obcych. Z jednej strony spędziły (zazwyczaj dzieciństwo) wiele lat w Niemczech/Austrii/Szwajcarii i znają język niemiecki jak rodowity mówca, często lepiej niż język polski. A z drugiej strony w przeciwieństwie do nativów nieznających polskiego, którzy często przypadkowo nauczają niemieckiego w Polsce osoby dwujęzyczne które z nami współpracują mają podstawy uniwersyteckie by nauczać języków obcych.

Nasi lektorzy nauczali bądź nadal prowadzą zajęcia w wielu znanych firmach i instytucjach: Sejm RP, Instytut PAN, Kulczyk Holding, Bank BNP Paribas, Lidl, Vattenfall, CBRE, JLL, Selgros, HP, Honeywell, Deloitte, BMW-Inchcape, PWPW, różne kancelarie prawne i wiele innych podmiotów.

Jakie metody?

Kursy generalnie prowadzone są metodą komunikacyjną, ale są indywidualnie ustalane z kursantami zgodnie z oczekiwaniami firmy i kursanta. Lektor po studiach filologicznych i z doświadczeniem w nauczaniu potrafi dobrać odpowiednią metodę dla danej osoby/grupy.

Prowadzimy zajęcia językowe dla firmy z języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania (A1,A2,B1,B2,C1,C2).

Możemy regularnie raportować postępy kursanta.

Co proponujemy:

Kursy firmowe języka niemieckiego, zwane czasami również biznesowymi mogą odbywać się zarówno indywidualnie jak i grupowo. Zajęcia mogą być prowadzone online (przez różne komunikatory), jak i stacjonarnie.

Aby odpowiednio efektywnie rozpocząć dany kurs proponujemy nieodpłatny audyt, podczas którego oceniamy poziom kursanta, jego zainteresowania, motywację oraz oczekiwania.

Proponujemy zajęcia które mogą być oparte na ciekawych, autentycznych i aktualnych materiałach, ponieważ nasi lektorzy jako osoby bilingwalne na co dzień korzystają z takich materiałów.

Lokalizacja

Online proponujemy zajęcia na terenie całego kraju jak również z zagranicy. Stacjonarnie zajęcia proponujemy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, ale również inne lokalizacje są możliwe – proszę zapytać!

Cena i forma współpracy

Koszt jednej godziny lekcyjnej, czyli 45 minut to 120zł.

Koszt zajęć trwających 60 minut to 150zł

Cena dotyczy zarówno zajęć stacjonarnych jak i zdalnych. Cena jest identyczna dla zajęć indywidualnych i grupowych.

Można wykupić zarówno pakiet zajęć jak i cały semestr/rok.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kursem niemieckiego dla firm, to zapraszamy do kontaktu:

  • (+48) 600-432-988
  • simonmorgi@gmail.com

 

Tu znajdą Państwo odpowiedzi na częste pytania odnośnie firmowych szkoleń:

Popularne pytania:

Kursy językowe w firmach opisuje również ten artykuł:

https://www.prawo.pl/kadry/blaski-i-cienie-organizacji-szkolen-jezykowych-w-firmie,281012.html